تریلی به معنی باربر هست و به تریلی های باری بزرگ حمل بار گفته میشه که تا ۲۴تن ظرفیت حمل دارد. در ادامه انواع تریلی های باربری را برسی میکنیم.

انواع تریلی های باری

تریلی کفی

از ساده ترین مدل تریلی حمل بار است که از یک قسمت ساده بدون سقف و بدنه استفاده می کند. این مدل تریلی برای جابجایی تیرآهن، مصالح ساختمانی و… استفاده میشود.

تریلی ترانزیت

تریلی ترانزیت یکی از تریلی های باری اتاق دار مجهز به بدنه و سقف است که قسمت بار تریلی ضد آب و ضربه می باشد. این تریلی حمل بار برای جابجایی بارهای خاصی که نیاز به مراقبت بیشتری دارند استفاده میشود.

تریلی لبه دار

این مدل ها معمولا در اطراف و انتها پنل چوبی بهره برده که برای برخی تریلی حمل بار در مواردی استفاده می شود که بدونه بسته بندی بارگیری می شود مثل: خاک، شن و مواد دیگری که بدون بسته بندی شدن حمل می شوند.

تریلی کمپرسی

این تریلی ها توسط یک جک در زیر اتاق بار بلند شده و تخلیه بار را آسان می کند. این تریلی های باری کاربرد در خاک برداری، انتقال شن و زباله ها دارند.

تریلی یخچالی

تریلی حمل بار مجهز به سردخانه و سیستم تهویه مطبوع در بخش بار هستند که از فاسد شدن بار در طول مسیر جلوگیری میکند. معمولا از این تریلی حمل بار برای مواد فاسد شدنی استفاده می شود.